Psycholog pro děti a rodinu.


Ze stránek zmizel odkaz na dětskou psycholožku Mgr. Alici Tichou. Důvodem je vznik Centra pro dítě a rodinu (CE-DI-RO, z.s.). Informace a veškeré kontakty naleznete zde: CE-DI-RO, z.s.

Spolek poskytuje psychologické poradenství a terapii pro děti, rodinnou terapii. Tuto službu zaštiťuje Mgr. Alice Tichá. Psycholožka Aneta Macanová vede poradnu pro děti s handicapem. Mgr. Petra Kašparová poskytuje poradenství a terapie z oblasti závislostí a výchovných problémů u adolescentů, věnuje se terapii osob ohrožených domácím násilím.

Psychologické poradenství a individuální terapie pro dospělé pod činnost CE-DI-RO, z.s nespadá. Pokud byste chtěli takové služby využít, pak vás ráda přivítám ve svojí pracovně, kde se této oblasti věnuji. Kontaktovat mě můžete na tel. 723 488 293 nebo na emailu info@evanekvapilova.cz.

 

 

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>